بیولاردربیولاردر چیست؟زندگی شهرنشینی و ماشینی منجر به دوری انسان ها از طبیعت شده است، از این رو تمایل افراد برای داشتن مدل کوچکی از فضای سبز و طبیعت برای روح بخشی به خستگی های روزمره بیش از پیش شده است.
راهکار شرکت کشت و صنعت راما استفاده از بیولاردرهایی برای پرورش گیاه در محیط های مسکونی و تجاری است که می تواند، علاوه بر تولید غذای ارگانیک، فضایی لوکس و بسیار زیبا ایجاد کند.
بیو به معنای زنده و لاردر همه به معنای قفسه یا گنجه می باشد که به آن قفسه زنده یا گنجه زنده هم می گویند.
بیولاردرها قفسه هایی برای پرورش گیاهان می باشند.
این نمونه های منحصر به فرد از طبیعت قادر به کاشت انواع مختلف گل های زینتی و سبزیجات خوراکی در فضایی کاملا لوکس می باشند.

بیولاردر


جایگزین مهمی برای شیوه های مرسوم کاشت سبزیجات در آپارتمان


علاقه مندان به پرورش و تولید گیاهان می توانند با مراجعه به وب سایت موسسه کشت و صنعت راما و پس از مشاوره با متخصصان این صنعت، با توجه به علایق و نیازهای خود باکس ها و قفسه های بیولاردر را در اندازه های متنوع و شرایط متفاوت تولید تهیه کنند.

+

جهت سفارش اقدام کنید

سفارش آنلاین

مزایای بیولاردر

رشد در تمام طول سال :
در بیولاردر محصولات در تمام طول سال و به صورت مداوم رشد می کند که به شما این امکان را می دهد با تنظیم میزان دما و رطوبت هر گونه سبزیجات خوراکی و یا گل های تزئینی را پرورش دهید.
دوام :
برای ساخت بیولاردر از قالب هایی استفاده می شود که مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی می باشند و این خود تضمینی برای هزینه های انجام شده می باشد.
تنوع محصول:
• کاشت انواع سبزیجات خوراکی(شاهی، نعناع، تره ایرانی، تربچه، ریحان و ...)
• پرورش انواع گل های تزئینی مانند: ارکیده، بنفشه افریقایی و ... .


برداشت مداوم:
برداشت مداوم سبزیجات ارگانیک با رشد سریع در تمام طول سال.
تا 90% مصرف آب کمتر:
• در مقایسه با کاشت عادی سبزیجات و گیاهان زینتی.
• در مدل آکوا گیاهان کار تصفیه آب را انجام داده و نیازی به تعویض آب آکواریوم نیست.
صرفه جویی در هزینه:
• عدم استفاده از خاک و کود برای گیاهان.
• عدم استفاده از حشره کش و آفت کش برای رشد گیاهان

در تلاشیم برای دستیابی به سالمترین محصولات

دسترسی به محصولات گیاهی سالم حق همه ی انسان هاست.کنترل آسان وضعیت با استفاده از اینترنت اشیاء


مزرعه هوشمند

باغبانی با انگشت!

از باغبانی لذت ببرید!!

کنترل آسان وضعیت با استفاده از اینترنت اشیاء (IOT)

کشاورزی در دهه های گذشته تحولات تکنولوژیکی زیادی را شاهد بوده است. شرکت کشت و صنعت راما در نظر دارد با استفاده از اپلیکیشن هایی هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیاء به کشاورزان این امکان را بدهد که کنترل بیشتری بر فرآیند پرورش گیاهان برای بازخورد قابل پیش بینی تر و بهبود کارایی آن ها داشته باشند.

چگونه اینترنت اشیاء ( IOT ) به شما در فرایند های کشاورزی کمک می کند ؟

شایان ترین کمکی که اینترنت اشیاء میتواند به ما بکند ، بررسی و اطلاع از عوامل رشد در گیاهان است . خاک برای رشد به نور کافی ، دمای مطلوب ، رطوبت مساعد ، تهویه مطبوع و عناصر غذایی مشخص احتیاج دارند . اینترنت اشیا با جمع آوری داده ها توسط سنسورهای هوشمند کشاورزی به سهولت شما را از شرایط رشد مطلع می سازد . با اطلاع از شرایط خاک شما قادر به کنترل بهتر فرآیندهای داخلی و در نتیجه کاهش خطرات تولید خود خواهید بود . آگاهی از شرایط رشد باعث کاهش هزینه های ثانویه و افزایش بازدهی کسب و کار خواهد شد. بدیهی است که IOT میتواند در پیشرفت کیفیت و حجم محصولات و حفظ استانداردهای بالاتر بسیار موثر باشد .

سامانه فروش و اطلاع از موقعیت کاربران

کاربران و متقاضیان تولیدات ارگانیک در بیولاردر ها ، با بهره جویی از سامانه هایی که به صورت اپلیکیشن در اختیارشان قرار خواهد گرفت ، قادر به بررسی و جست و جوی کالای مورد نیاز خود خواهند بود . کاربران با تعیین نوع کالا و اطلاع از موقعیت مکانی عرضه کنندگان تولیدات ، می توانند به سهولت احتیاجات خود را با هزینه مناسب برطرف سازند . بدیهی است که تولیدکنندگان با اطلاع رسانی از حجم و نوع تولیدات خود ، توجه مشتریان را به محصولات موجود جلب خواهند کرد . اپلیکیشن این امکان را به تولید کنندگان می دهد ، که با نظر سنجی و بررسی تقاضای مشتریان از نیازمندی های بازار مطلع شوند .

سیر ارتباط با موسسه کشت و صنعت راما

علاقه مندان به پرورش و تولید گیاهان می توانند با مراجعه به وب سایت موسسه کشت و صنعت راما و پس از مشاوره با متخصصان این صنعت، با توجه به علایق و نیازهای خود باکس ها و قفسه های بیولاردر را در اندازه های متنوع و شرایط های متفاوت تولید تهیه کنند.
پس از خرید باکس یا قفسه بیولاردر، با نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه هوشمند خود به سهولت سیستم های آموزشی موسسه کشت و صنعت راما در اختیارتان خواهند بود. طی این مراحل آموزشی، تولید کنندگان مراحل کاشت و تولید انواع گیاهان را با توجه به شرایط اقلیمی و نوع تولیدات خود آموزش می بینند . این آموزش ها هم به صورت تئوریک و هم به صورت تصویری قابل دسترسی خواهد بود.
پس از اتمام مراحل تولید، تولید کنندگان با انتشار نوع تولید و حد کیفی محصولات خود قادر به فروش اقلام از طریق موسسه کشت و صنعت راما خواهند بود . تولیدکنندگان با استفاده از اپلیکیشن ها قادر به مکان یابی نزدیک ترین افرادی که در همسایگی آنها مشغول به تولید هستند خواهند بود. از این رو با اطلاع از محصولاتی که در همسایگی آنان در حال تولید هست، امکان این را دارند که محصولات خود را به فروش برسانند. از سویی با آگاهی از تولیدات اطرافیان ، با صرف هزینه های کمتر و در مناسب ترین زمان نیاز های شخصی خود را نیز تامین خواهند کرد. امید است این تولیدات ارگانیک و نوین پلی جدید برای رشد صنعت تولید و بهبود رژیم غذایی باشد. چشم انداز ما سلامتی شماست.